Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Winterhalter ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu:
0533 711 62 16 pbx

 

Winterhalter Kimdir?

1947 yylynda Almanya’nyn Meckenbeuren kentinde Karl Winterhalter tarafından kurulmuştur. Halen aynı kentte üretim fabrikası ve yönetim merkezi bulunan Winterhalter, 2.kuşak Jurgen Winterhalter tarafından yönetilmektedir. Dünya çapında 15 şubesi, 50’nin üzerinde distribütörü ve 850 çalışanı ile Winterhalter bir aile şirketidir.

Winterhalter ne yapar?

Winterhalter yalnız bulaşık makinesi üretmek ve satmak değil; ihtiyaca uygun makineyi belirlemek, olası su kalitesi ile ilgili sorunları çözmek, bulaşık cinsine uygun kimyasalları belirlemek, kısacası tek elden komple hizmet vermektir.

Önceliğimiz ne?

Önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir. Maksimum imkânlarımızı, müşterilerimizin sorunlarını çözmek ve isteklerine cevap vermek için kullanırız. En doğru çözümleri mümkün kılarız.

Winterhalter Kalite Yönetimi

Kalite bizim için kesinlikle hayati önem taşır. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız, kalite standardımızı bilirler ve bize güvenirler.Elbette Winterhalter ISO 9001 belgesine sahiptir.Verimli kalite sistemini sürekli sağlamak üzerinde en çok durduğumuz konudur.

Bu nedenle, amacımız;

• Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak
• Müşterilerimizin işlerini geliştirmelerine yardımcı olmak ve çalışanlarını memnun etmek
• Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini daima yükseltmek
• Çalışmalarımızı optimize ederek iyi servis, iyi enerji ve artan verimliliği ödül olarak almak
• Sorumluluk bilinciyle, bütün görevlerimize aynı özeni göstermek
• Kaynakları verimli ve ekonomik kullanmak
• İletişimde olduğumuz bütün konulardaki hizmet kalitemizi daha da arttırmak

 

Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Winterhalter servis, Winterhalter teknik servis… Winterhalter bulaşık makinesi, Winterhalter bardak makinesi, Winterhalter giyotin tip bulaşık makinesi, Konveyörlü bulaşık makinesi, Winterhalter libher buzdolabları…

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com