Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Alveo ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

İrtibat Telefonu:
0533 711 62 16 pbx

 

Alveo Hakkında

1975 yılında aktif olarak sektöre girmiş ve 1999 yılında Ayhan Demir Makine Sanayi olarak adından sık sık bahsettiren firmamız, “Hizmet satışla bitmez, başlar” anlayışını kaybetmeden gelişen teknolojiyi takip ederek en kaliteli ürün en iyi hizmet politikasını ilke edinerek Alveo markasıyla yoluna devam etmektedir.

Teknolojinin getirdiği avantajla dünya standartlarının üzerinde üretim yapan Alveo, ilerleyen teknolojisi ve ar-ge çalışmalarıyla siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünün yanında ergonomik dizaynıda sunmaktayız. Alveo markası ile almış olduğunuz her üründe kalitenin, şıklığın ve ergonominin farkına varacaksınız. Müşteri memnuniyeti kalite ile başlar.

Üretici firmaların arasında saygın bir kuruluş olduğumuz için ülkemizin gelişimine ve imajına katkıda bulunmak amacıyla ihracat yapmaktayız. Yurtiçi ve yurt dışı pazarına hakim satış temsilcileri vasıtasıyla ihtiyacınız olan ürünü, satış sonrası hizmeti hızlı ve güvenilir şekilde zaman kaybetmeden yerine getiren Alveo müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır.

Alveo müşterilerinden aldığı güvenle sektör liderliğine adım adım kalıcı olarak ilerlemektedir. Güveninizi, gücü bilerek çalışmakta olan Alveo gücünü artırmak amacıyla memnuniyetinizi yükseltmektedir.

 

Alveo Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Alveo Servis… Alveo fırın, Alveo döner ocağı, Alveo mikser, Alveo bulaşık makinesi, Alveo bardak makinesi, Alveo konvörlü bulaşık makinesi, Alveo giyotin bulaşık makinesi, Alveo yer ocakları, Alveo ızgara, Alveo plate, Alveo döküm ızgara, Alveo tezgah dolap, Alveo dik dolap, Alveo tost makinesi, Alveo kazan yıkama makinesi, Alveo domino, Alveo derin dondurucu, Alveo soğuk muhafaza odaları, Alveo blast chiller, Alveo buz makineleri, Alveo salata ve piza hazırlık dolabı, Alveo içecek ve teşhir dolabı, Alveo su sebilleri, Alveo dondurmak makinesi, Alveo unox fırın.

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com