Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Öztiryakiler ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu: 0533 711 62 16 pbx

 

Öztiyakiler Endüstriyel Mutfak Hakkında

Öztiryakiler endüstriyel mutfak sektörünün ilk üretici firmalarındandır. Sektörde 1958 yılından bu yana pişirme, servis,taşıma, bulaşıkhane, sıcak ve soğuk teşhir üniteleri, bar ekipmanlarının yanında ev tipi mutfak ekipmanlarının tasarımı, üretimi ve satışı konusunda faaliyet göstermektedir.Ürün çeşitliliği ile her ölçek hotel, restoran, tatil köyü, hastane, askeriye,belediye,barlar, çamaşırhaneler, pastaneler, fırınlar, fast-foodlar, üretim tesisleri personel mutfakları, arazi-şantiye mutfakları, ev mutfaklarına hitap etmektedir.

Bugün Öztiryakiler, gruba bağlı 11 şirketi ile, sektörünün Türkiye’nin öncüleri arasındadır. 75.000 m2 kapalı alana kurulu fabrikası, 10 satış mağazası, yurt çapında 65 bayisi, ve Merkez Satış Sonrası Hizmet Müdürlüğüne bağlı Türkiye’de 72 yurtdışında ise geniş servis ağı ile hizmet vermektedir. 350 yi aşkın yetkili servis teknik personelinin, eğitimini her yıl düzenlediği ürün teknik eğitimi organizasyonlarıyla desteklemektedir. Gerek montaj ve gerekse servis hizmeti veren tüm teknik personeli sertifikalı, ehliyetli ve yetki belgesine sahiptir.

Öztiryakiler Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Öztiryakiler Teknik Servis… Öztiryakiler Servis… Öztiryakiler Ana Mutfak Ekipmanları, Öztiryakiler Bulaşıkhane Ekipmanları, Öztiryakiler Soğuk Üniteler, Öztiryakiler Açık Büfe ve Servis Üniteleri, Öztiryakiler Nötr Üniteler, Öztiryakiler Bar-Çay-Pastane Ekipmanları, Öztiryakiler Yardımcı Mutfak Ekipmanları, Öztiryakiler Taşıma Ekipmanları, Öztiryakiler Temizlik Ekipmanları…

Öztiryakiler fırın, Öztiryakiler döner ocağı, Öztiryakiler mikser, Öztiryakiler bulaşık makinesi, Öztiryakiler bardak makinesi, Öztiryakiler konvörlü bulaşık makinesi, Öztiryakiler giyotin bulaşık makinesi, Öztiryakiler yer ocakları, Öztiryakiler ızgara, Öztiryakiler plate, Öztiryakiler döküm ızgara, Öztiryakiler tezgah dolap, Öztiryakiler dik dolap, Öztiryakiler tost makinesi, Öztiryakiler kazan yıkama makinesi, Öztiryakiler domino, Öztiryakiler derin dondurucu, Öztiryakiler soğuk muhafaza odaları, Öztiryakiler blast chiller, Öztiryakiler buz makineleri, Öztiryakiler salata ve pizaa hazırlık dolabı, Öztiryakiler içecek ve teşhir dolabı, Öztiryakiler su sebilleri, Öztiryakiler dondurmak makinesi, Öztiryakiler unox fırın.

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com