Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Empero ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz…

 

İrtibat Telefonu:
0533 711 62 16 pbx

 

Empero Hakkında

1983 yılında mutfak makineleri imalatına başlayan Ersöz Mutfak Makineleri, sektörde adından çok söz ettirmektedir. Yılların tecrübesini gelişen teknolojiyle harmanlayan Ersöz, endüstriyel mutfak ekipmanların da kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. 2005 yılından sonra oluşturduğu Empero markası ile daha dinamik ve daha gelişimci bir imalat sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler geliştirerek söze daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini kaliteden ödün vermeden koruyan Empero, İş’in mutfağında size kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Uzman mühendislerin uzun ve titiz çalışmaları ile elde edilen mutfak makineleri projeleri, teknolojinin tüm imkân ve olanakları kullanılarak üretilmektedir.

Yurt içi pazarda bilinen ve tercih edilen bir marka haline gelen Empero, yurt dışında da gelişimini sürdürmektedir. Emperotarafından üretilen tüm donanımlar, size ulaşıncaya kadar bir dizi kalite kontrol işleminden geçirilmektedir. Şirketimiz sahip olduğu TSEK, TSE, ISO 9001 kalite belgelerine uygun olarak ve CE normlarına göre; üretim öncesi parça kontrolü, üretim aşaması ve üretim sonrası dayanıklılık, performans ve güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır. Yenilikçi çizgisini kaliteden ödün vermeden koruyan Empero, İş’in mutfağında size kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Belirlenen kalite standartlarının altında hiçbir zaman üretim yapılmamaktadır. Bize duyduğunuz güveni korumak yaptığımız yatırımların en büyüğüdür.

 

Empero Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Empero servis… Empero teknik servis… Empero endüstriyel mutfak cihazları arıza tamiri ve montajı…

Empero fırın, Empero döner ocağı, Empero mikser, Empero bulaşık makinesi, Empero bardak makinesi, Empero konvörlü bulaşık makinesi, Empero giyotin bulaşık makinesi, Empero yer ocakları, Empero ızgara, Empero plate, Empero döküm ızgara, Empero tezgah dolap, Empero dik dolap, Empero tost makinesi, Empero kazan yıkama makinesi, Empero domino, Empero derin dondurucu, Empero soğuk muhafaza odaları, Empero blast chiller, Empero buz makineleri, Empero salata ve piza hazırlık dolabı, Empero içecek ve teşhir dolabı, Empero su sebilleri, Empero dondurmak makinesi, Empero unox fırın.

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com