Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Electrolux ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu: 0533 711 62 16 pbx

 

Electrolux Hakkında

Electrolux tek marka altında komple ve yüksek performanslı mutfak ekipmanları sağlayabilen dünyadaki tek kuruluştur. Electrolux’ün yenilikçi ürünleri yüksek beklentilere sahip müşterilerini bile rahatlıkla hitap edebilmektir. Bu ürünler yan yana gelince, mükemmel sonuçlar, üretkenlik, hijyen ve düşük işletme maliyeti sağlayan yüksek verimli sistemler haline gelirler. Bir Electrolux mutfağı seçerek yüksek nitelikli satış ve servis partnerlerinin bulunduğu en büyük, en sorunsuz ve güvenilir global ağlarından birine dahil olabilirsiniz.

Electrolux Profesyonel her zaman, bir yandan güvenilir bulaşık yıkama operasyonu sağlarken diğer yanda en iyi yıkama sonuçlarını sunar. Yeni green&clean bulaşık makinelerinin yeşil ve temiz felsefesi, yeşil-düşük çevresel etki ve düşük işletme maliyetleri ile temiz-sınıfının en iyi performansı arasında her zaman mükemmel bir denge sağlar.

Küçük ve orta ölçekli restoran ve oteller, pub, bar ve hızlı servis restoranları için ideal Electrolux Profesyonel yeni Tezgahaltı ve Giyotin Tip bulaşık makineleri standart makinelere kıyasla daha az su, deterjan, enerji ve parlatıcı tüketir; aynı zamanda mükemmel performansı ve düşük ses seviyesini de garantiler. Yenilenen ergonomisi ve kullanımda artan esneklik, bu cihazları en zor beğenen müşteriler için bile en iyi seçenek haline getirir.

 

Electrolux Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Electrolux Servis, Electrolux teknik servis… Electrolux marka cihazların (endüstriyel mutfak gereçlerinin) tamiri…

Electrolux fırın, Electrolux döner ocağı, Electrolux mikser, Electrolux bulaşık makinesi, Electrolux bardak makinesi, Electrolux konvörlü bulaşık makinesi, Electrolux giyotin bulaşık makinesi, Electrolux yer ocakları, Electrolux ızgara, Electrolux plate, Electrolux döküm ızgara, Electrolux tezgah dolap, Electrolux dik dolap, Electrolux tost makinesi, Electrolux kazan yıkama makinesi, Electrolux domino, Electrolux derin dondurucu, Electrolux soğuk muhafaza odaları, Electrolux blast chiller, Electrolux buz makineleri, Electrolux salata ve pizaa hazırlık dolabı, Electrolux içecek ve teşhir dolabı, Electrolux su sebilleri, Electrolux dondurmak makinesi, Electrolux unox fırın, Electrolux slayzer.

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com