Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Simag ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu:
0533 711 62 16 pbx

 

Simag Buz ve Kar Makinesi

Simag Buz Makineleri özenle tasarlanmış, sürekli yenilik ve ciddi kalite kontrolleri sonucu üretilmiştir. Kullanımı ve ergonomisi basit ve güvenilir ürünlerimiz piyasada bulunan kalite / kolaylık bakımından bugün en iyi oranı yakalamıştır. Barlar, restoranlar, oteller, diskolar, barlar, fishmongers, hastaneler, sanayi, gıda ve kimya üretim süreçleri… Simag’ta her ihtiyaç için bir model var. Basit hidrolik ve elektrik bağlantısı kaliteli buz üretim, her zaman kullanılabilir olması en önemli özelliklerimizdendir.

Şirketimiz İskoç Endüstrisinin önemli bir parçasıdır. SIMAG buz kalitesi piyasada mevcut en iyiler arasındadır ve çeşit çeşit ticari uygulamalarda müşteri taleplerini tatmin edebilir. Pogliano Milanese (Milano) merkezli haedquarter ofisinden, Simag ticari olarak Avrupa, Afrika ve Orta Doğu yönelik ürünlerin satışı yapılmaktadır. Singapur’da bulunan ofisimiz tüm Uzakdoğu ülkelerinde ve Avustralya’da ki piyasalar ile ilgilenir. 30 yılı aşkın birikimiyle SIMAG benzersiz tasarımlarda ve ergonomide, kullanım kolaylığı bulunan buz makineleri üretmektedir.

 

Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Simag Servis, Sımag teknik servis… Simag buz makinesi, kar makinası, simag buzdolabı

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com