Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Comenda ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu:
0533 711 62 16 pbx

 

Comenda Hakkında

Ali Grup tarafından kurulan Comenda 40 yılı aşkın bir süredir profesyonel bulaşık yıkama ekipmanları alanında en iyi ile eş anlamlı olmuştur. Hem Avrupa hem de dünya çapında sektörün en iyi oyuncularından biri olan Comenda 200 den fazla ürün eşitinin hem üretim hem de pazarlamasını yapmaktadır.

Barlar vb. yerler için en küçük boy bardak yıkama cihazlarından tutunda uçak içi yemek, restoran, hastane gibi büyük, otomatik sürekli akış sistemlerine kadar her türlü bulaşık yıkama makineleri ve sistemlerini Comenda bünyesinde bulabilirsiniz. Özel durumlar ve istekler içinde Comenda özel tasarımlar ve yerel çözümler üretebilmektedir.

İleri seviyede araştırma, teknik bilgi birikimi, uzmanlık ve tasarımın mükemmel bir karışımı olan Comenda bulaşık yıkama makineleri ergonomik ve işlevsel yapısıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Comenda bulaşık yıkama makineleri hijyen ve verimlilikten ödün vermeden, yıkama döngüsü sırasında daha az su ve deterjan kullanarak ve enerji tüketimini azaltarak işletme maliyetlerini düşürmek üzere tasarlanmıştır. Makinelerimizin sessiz çalışması ve daha düşük ısı yayılımı sayesinde işyerinizde keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktadır.

Comenda teknolojik,yenilikçi,ergonomik ve işlevsel,çevre dostu bir markadır.

 

Comenda Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Comenda servis, Comenda teknik servis.. Comenda bulaşık makinesi tamiri ve montajı…

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com