Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak İnoksan ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu: 0533 711 62 16 pbx

 

İnoksan Hakkında

1980 yılında iki girişimci Vehbi Varlık ve N.Coşkun İrfan tarafından endüstriyel mutfak sektöründe faaliyet gösterecek olan İnoksan’ı kurdular. Çok az bir işçiyle küçük bir atölyede başlatılan üretim yeri bugün 20.000 m² kapalı alanda kurulu teknolojik bir mutfak üssüne dönüştü. Artık kalite denince, mutfak denince, müşteriye gerçek ve sınırsız hizmet denince Türkiye’de tek bir isim akla geliyordu İnoksan.

Endüstriyel mutfakta Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi İnoksan profesyonel bir mutfak için hazırlıktan pişirmeye, servisten bulaşıkhane ünitelerine varan yüzlerce çeşit endüstriyel mutfak ekipman ve cihazı üretiyor. 6 büyük ilde bölge müdürlüğü bulunan İnoksan, 4.000 çeşide varan yardımcı mutfak malzemesiyle kafeteryadan fast food ve bar ekipmanlarına kadar bir tesisin mutfağında, restoranında ve barında bulunması gereken tüm ürün ve aksesuarları gerek üretip gerekse ithal ederek bünyesinde barındıran İNOKSAN müşterilerine sınırsız alternatifler sunuyor. Paslanmaz çelik, krom nikel saç ve ithal yerli kompenetler birleştirilerek CNC kontrollü makinelerde üretim yapan İNOKSAN projeden servise kadar tam bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Sektörünün lokomotifi İnoksan her zaman ilklerin ve yeniliklerin öncüsü olmuştur. Daima müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan İNOKSAN çalışmalarına bu doğrultuda devam etmektedir. Ar-Ge departmanına verdiği önemi her fırsatta dile getiren ve yıllık cirosunun önemli bir bölümünü Ar-Ge çalışmalarına ayıran İnoksan ürettiği yeni ürünler ile dünya pazarında yarışabilecek konuma gelmeyi hedeflemektedir.

 

İnoksan Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

İnoksan Servis, İnoksan Teknik Servis, İnoksan fırın, İnoksan buzdolabı, İnoksan bulaşık makinesi, İnoksan buz makinesi, İnoksan kar makinesi, İnoksan Pasta Cooker, İnoksan kurutma, İnoksan Izgara, İnoksan bardak yıkma, İnoksan bonveyörlü bulaşık makinesi, İnoksan giyotin bulaşık makinesi, İnoksan blender, İnoksan yer ocakları, İnoksan pizza fırını, İnoksan Salamander, İnoksan tost makinesi, İnoksan slayzer, İnoksan benmari, İnoksan ekmek dilimleyici.

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com