Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Fagor ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu: 0533 711 62 16 pbx

 

Fagor Hakkında

Fagor Endüstriyel, 1960 yılında otel ve catering sektörü için emaye endüstriyel pişiricilerin üretimi ile faaliyetine başlamış ve kısa zaman içerisinde çamaşır ve bulaşık makinelerinin de üretimine geçmiştir.

Fagor Endüstriyel ilerleyen zamanlarda ürün yelpazesini ve hizmet ağını genişleterek pişirici ürün gamını geliştirmiş; fırınlar, ticari soğutucular, açık büfe teşhir üniteleri, ütüler, pres kurutucular ve çamaşırhane ile ilgili aksesuarları ürün yelpazesine eklemiştir.

1997 yılında Cordoba, Lucena fabrikasının açılması ile ticari soğutma ekipmanlarının üretimine başlamıştır. Bu fabrikayı Meksika, Polonya ve Türkiye’de açılan ticari soğutma fabrikaları takip etmiştir.

Temsilcilikleri ve distribütörleri ile dünya çapında bir marka olan Fagor, sektörün liderlerindendir. Fagor Endüstriyel, 1999’dan beri Fagor Türkiye genel merkeziyle Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Faaliyete geçtikten kısa bir süre sonra her yıl yaklaşık % 100 büyüme göstermiş, Ekim 2005 tarihinde Gebze’de, Türkiye’de sektörün ilk seri üretim bandı sistemine sahip soğutma ekipmanları fabrikasını kurmuştur. Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde 15 dönüm arazi üzerine ilk etapta 5 bin metrekarelik alana inşa edilen fabrika, Türkiye’nin tüm buzdolabı talebini karşılayacak kapasiteye sahiptir. 2008’de inşasına başladığı 11.000 m² alanı bulunan bulaşık makinesi fabrikasını da tamamlamıştır.

Türkiye’nin yanı sıra komşu ülkeler, Balkanlar, Türki Cumhuriyetler ve Orta Doğu Ülkeleri’nin de taleplerine cevap veren Fagor Türkiye’nin sorumluluk alanına 14 ülkede 600 milyonluk nüfus girmektedir.

Fagor Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Fagor servis, Fagor teknik servis, Fagor endüstriyel mutfak ekipmanları tamiri ve montajı…

Fagor fırın, Fagor buzdolabı, Fagor bulaşık makinesi, Fagor buz makinesi, Fagor kar makinesi, Fagor Pasta Cooker, Fagor kurutma, Fagor Izgara, Fagor bardak yıkma, Fagor bonveyörlü bulaşık makinesi, Fagor giyotin bulaşık makinesi, Fagor blender, Fagor yer ocakları, Fagor pizza fırını.

Yukarıda belirtilmemiş veya bu liste hazırlandıktan sonra üretimi gerçekleştirilerek piyasaya sürülmüş ürün çeşitleri ve grupları için lütfen bilgi alınız.

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com