Nursan Endüstriyel Mutfak CihazlarıTeknik Servisi olarak Elettrrobar ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu:
0533 711 62 16 pbx

 

Elettrobar Hakkında

Elettrobar 1969 yılında kurulmuştur. Elettrobar tarafından üretilen ilk endüstriyel bulaşık makineleri, şirketin İtalya pazarında büyük pay sahibi olmasını sağladı. Yıllar içinde, sürekli araştırma ve ürün yeniliğine yönelik çalışmalar sonucu Elettrobar olağanüstü bir fiyat / kalite oranı ile karakterize edilmiş ürünleri sayesinde, ana pazarı olan Avrupa pazarlarında da lider konuma gelmiştir. 40 yılı aşan bu sürede Elettrobar bir milyondan fazla endüstriyel bulaşık makinesi üretmiştir.

Elettrobar bu tecrübelerine dayanarak catering sektöründe önde gelen oyuncular için rekabetçi fiyatlı yenilikçi ürünler geliştirmiştir.

Elettrobar Çevre konuşlarında artan önemin bilinciyle bu yönde ciddi adımlar atmış, performans düşüklüğü olmaksızın su,enerji ve deterjan tüketimini azaltmak için mümkün olabilecek yeni teknolojileri geliştirerek bu konuda patentler almıştır. Ayrıca en zorlu çalışma şartlarına dayanıklı olarak geliştirilmiş ve imal edilmiş ürünlerimize çok sıkı kalite kontrol prosedürlerini uygulayarak ISO 9001 sertifikası ve çevre koruma düzenlemelerimiz ve politikalarımız gereği ISO 14001 sertifikalarını almış bulunmaktayız.

 

Elettrobar Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Elettrobar Servis, Elettrobar teknik servis… Elettrobar bulaşık makinesi servisi…

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com