Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Robot Coupe ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu:
0533 711 62 16 pbx

Robot Coupe Hakkında

Robot Coupe 70’li yıllarda bir gıda işleme cihazı üreterek, başladığı yolculukta bugün 5 kıtada temsil edilen dünya lideri bir konuma gelmiştir.

Robot Coupe, Gastronominin merkezi Fransa’da aşçı ve gurmelerin tercihi olmuştur.

Robot Coupe gıda işlemcileri, sebze hazırlama ünitesi, ve kombinasyon işlem birimlerinin geliştirilmesi ve arıtma ürünleri ile endüstriyel mutfak sektöründe lider haline gelmiştir. “Blixer”-bir makinede kombinasyonlu mutfak robotu / blender en önemli ürünlerinden biridir. Bu makine sağlık sektöründe bile gerekirse herhangi bir değerli besin kaybı olmadan, tüp beslenme için uygun, diyet olan hastalar için herhangi bir yiyecek işleyerek kendi tesisinde herkese aynı gıdaları üretebilme hizmeti sağladı. Gurme şefler için, Blixer sadece saniyeler içinde harikalar yaratan bir cihaz oldu.

Robot Coupe son geliştirdiği teknolojileri sayesinde üstün temizlenebilirlik, güç, kullanım kolaylığı, ve gelişmiş sağlık özellikleri ile rekabette öne çıkmıştır. Yıllar içinde, Robot Coupe, üstün ürün ve mükemmel müşteri hizmetleri için birçok kez ödüle layık görüldü.

Robot Coupe gıda hazırlama ekipmanları üreticisi olarak, her türlü profesyonel ihtiyaçlar için restoranlar, kurumlar, şarküteri, catering, hastaneler ve benzeri kurumlara hizmet vermektedir.

 

Robot Coupe Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Robot Coupe Servis, Robot Coupe Sebe Doğrayıcı, Robot Coupe Blender…

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com