Crystal Hakkında

Kristal Endüstriyel, 1955 yılında temelleri atılan Galeri Kristal tarafından, 1997’de kurulmuştur. Kurulduğundan bugüne, tecrübeli yönetimi ve dinamikkadrosuyla, günün teknolojisini takip ederek ve uygulayarak çalışmalarına devam etmektedir.

Kristal Endüstriyel; projelendirme, pazarlama, imalat, montaj ve pazarlama sonrası servis departmanları ile Antalya merkezli olarak tüm Türkiye ve yurtdışına hizmet vermektedir. Üretimini, 56.000 m2 alan üzerine kurulu 40.000 m2 kapalı alan fabrikasında, bilgisayar tabanlı yüksek teknoloji ile gerçekleştirmektedi. Kristal Endüstriyel, kalitesinive profesyonelliğini ISO 9001, CE ve diğer uluslararası sertifikalar ile belgelemiştir.

Kristal Endüstriyel ‘de hedef koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla; müşteri ihtiyaçları ergonomik çözümler üretilerek, kullanıma en uygun şekildeprojelendirilir ve kısa sürede hayata geçirilir. Pazarlama sonrası servisi ile, imzasını taşıyan her projenin, verimli ve uzun ömürlü olmasını destekler ve bu projeleri güvencesi altına alır.

Kristal Endüstriyel, kalitesinin, deneyiminin, profesyonellik anlayışının sonucu olarak, Endüstriyel Mutfak sektöründe dünyaca ünlü birçok lider markanın’da Türkiye distribütörüdür.

Kristal Endüstriyel; mesleki, teknolojik ve kültürel gelişimi hızlandırarak, hizmet kalitesini artırmayı hedefleyen, “Turistik Tesis Mutfak Çamaşırhane Sanayicileri ve İşadamları Derneği” nin (TUSİD) üyesidir.

Kristal Endüstriyel, büyümekte olan iş hacminde hizmet kalitesini artırmak için aşağıdaki departmanlara ayrılmıştır.

 

Crystal Servis
Ürün ve Hizmet Çeşitleri

Crystal Servis, Cyrstal teknik servis… Crystal fırın, Crystal döner ocağı, Crystal mikser, Crystal bulaşık makinesi, Crystal bardak makinesi, Crystal konvörlü bulaşık makinesi, Crystal giyotin bulaşık makinesi, Crystal yer ocakları, Crystal ızgara, Crystal plate, Crystal döküm ızgara, Crystal tezgah dolap, Crystal dik dolap, Crystal tost makinesi, Crystal kazan yıkama makinesi, Crystal domino, Crystal derin dondurucu, Crystal soğuk muhafaza odaları, Crystal blast chiller, Crystal buz makineleri, Crystal salata ve piza hazırlık dolabı, Crystal içecek ve teşhir dolabı, Crystal su sebilleri, Crystal dondurmak makinesi, Crystal unox fırın, Crystal elektrikli fırın, Crystal gazlı fırın.

Nursan Endüstriyel Mutfak Cihazları Teknik Servisi olarak Alveo ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerin teknik servis ve montaj hizmetini vermekteyiz.

 

İrtibat Telefonu 7/24 Müşteri Hizmetleri ve Teknik Destek:
0533 711 62 16pbx

  • Zübeyde Hanım Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi Altuntop İşhanı 87/71 İskitler  / Ankara
    Gsm: 0533 711 62 16      Tel: +90 312 384 52 52
    Fax: +90 312 384 52 54  E-Posta: nursanteknik@hotmail.com